آموزش زبان انگلیسی رایگان

اگر دنبال آموزش زبان انگلیسی رایگان هستید، الان در بهترین صفحه ممکن هستید. ما در سایت راسا زبان کلی آموزش زبان انگلیسی رایگان داریم که در دسته بندی های مختلف آموزش انگلیسی را به شما ارائه می‌دهیم. همین الان می‌توانید یادگیری زبان انگلیسی را رایگان شروع کنید  و آموزش زبان انگلیسی رایگان داشته باشید.

اگه می‌خوای ۴ راز یادگیری و آموزش انگلیسی رو بدونی روی لینک زیر بزن!

آموزش‌های راسا زبان

اولین قسمت از آموزش زبان انگلیسی رایگان ۱۰ تا از جدیدترین آموزش‌های زبان انگلیسی راسا زبان که رایگان بودند که می‌توانید روی هر کدام کلیک کرده و یادگیری را شروع کنید!

آموزش زبان انگلیسی رایگان گرامر!

در دومین قسمت از آموزش زبان انگلیسی رایگان مهم‌ترین قسمت یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی همراه هستیم که گرامر انگلیسی هست. می‌توانید هر درسی که مایل به یادگیری هستید را کلیک کنید و یادگیری را شروع کنید!

راستی کاملترین pdf گرامر زبان انگلیسی را دانلود کنید.

راسا تیپس!

در این قسمت از آموزش زبان انگلیسی رایگان ما راسا تیپس را داریم. tips در انگلیسی میشه نکته‌های ریز و هم و ما هم در این آموزش زبان انگلیسی رایگان نکات ریز و مهم را به شما می‌گوییم. هر کدام را دوست دارید انتخاب کرده و یادگیری انگلیسی را رایگان شروع کنید.

راسا تیپس دسته آموزش‌هایی هست که تفاوت و شباهت بین کلمات در انگلیسی را توضیح می‌دهد. یکی از این آموزش‌ها را تماشا کنید…

جملات پر کاربرد انگلیسی

جملات پرکاربرد یکی پر طرفدارترین آموزش‌های زبان انگلیسی رایگان که ما در مورد اکثر موضوعات جملات مهم و پرکاربرد انگلیسی را دسته بندی کردیم تا شما به راحتی بتوانید یادگیری انگلیسی رایگان شروع کرده و زبان انگلیسی خودتون رو تقویت کنید.

در جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مورد هر موضوعی جملات پر کاربردش را باهم یاد میگیریم.

شاه کلید مکالمه

منحصربه‌فرد ترین آموزش سایت راسا زبان شاه کلید مکالمه ست که از صفر تا صد طراحی شده سایت راسا زبان و تیم سجاد شریفیان مدیر وب‌سایت هست. در این آموزش زبان انگلیسی رایگان یک عبارت به شما تدریس می‌شود ک می‌توانید با آن هزاران جمله بسازید کافیه یک ویدئو را تماشا کنید.

راسا فریز

فریزال ورب یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در انگلیسی هست که شما در انگلیسی حرفه‌ای می‌کند. در این آموزش زبان انگلیسی رایگان ما اکثر فریزال ورب‌های مهم هر فعل را برای شما آماده کرده‌ایم تا از آن استفاده کنید  در انگلیسی حرفه‌ای تر شوید. کافیه روی یکی از آموزش زبان انگلیسی رایگان کلیک کنید و یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

پادکست‌ها

اگر عاشق فایل صوتی و پادکست هستید پس نباید آموزش های انگلیسی رایگان ما در مورد پادکست‌ها و داستان‌های انگلیسی را از دست بدید. حتما تک تک این پادکست‌ها را گوش بدید و در انگلیسی حرفه‌ای و عالی بشوید.

مکالمات روزمره

از ۱۰۰٪ زبان آموزان ۸۰٪ دنبال مکالمه سریع زبان انگلیسی هستند که با تاپیک‌های متفاوت در آموزش زبان انگلیسی رایگان مکالمات روزمره به شما سریع‌ترین حالت مکالمه را رایگان آموزش داده‌ایم همین الان یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

اصطلاحات کاربردی

یکی از شیرین‌ترین قسمت‌های هر زبانی اصطلاحات آن هست که در این آموزش زبان انگلیسی رایگان می‌توانید مهم‌ترین اصطلاحات زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

عبارات رایج

هیچ‌وقت دنبال یادگیری کلمه نباش و عبارات رایج رو حفظ کن! پس ما در این آموزش زبان انگلیسی رایگان عبارات رایج در انگلیسی رو داریم همشو یاد بگیرید و در انگلیسی خودتون استفاده کنید.

کلمات پرکاربرد

اگه در انگلیسی مبتدی هستی بهت آموزش زبان انگلیسی رایگان ۳۰۰۰ کلمه پرکاربرد انگلیسی را معرفی میکنم که همین الان همشو یاد بگیری.