آموزش رایگان زبان انگلیسی

اگر دنبال آموزش زبان انگلیسی هستید، الان در بهترین صفحه ممکن هستید. ما در سایت راسا زبان کلی آموزش رایگان زبان انگلیسی داریم که در دسته بندی های مختلف آموزش انگلیسی را به شما ارائه می‌دهیم. همین الان می‌توانید یادگیری انگلیسی را رایگان شروع کنید  و آموزش رایگان زبان انگلیسی داشته باشید.

اگه می‌خوای ۴ راز یادگیری و آموزش انگلیسی رو بدونی روی لینک زیر بزن!

آموزش‌های
راسا زبان

اولین قسمت از آموزش رایگان زبان انگلیسی ۱۰ تا از جدیدترین آموزش‌های انگلیسی راسا زبان بودند که می‌توانید روی هر کدام کلیک کرده و یادگیری را شروع کنید!

آموزش رایگان زبان انگلیسی گرامر!

در اولین قسمت از آموزش رایگان زبان انگلیسی مهم‌ترین قسمت یادگیری زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی همراه هستیم که گرامر انگلیسی هست. می‌توانید هر درسی که مایل به یادگیری هستید را کلیک کنید و یادگیری را شروع کنید!

راسا تیپس!

در این قسمت از آموزش رایگان زبان انگلیسی ما راسا تیپس را داریم. tips در انگلیسی میشه نکته‌های ریز و هم و ما هم در این آموزش رایگان انگلیسی نکات ریز و مهم را به شما می‌گوییم. هر کدام را دوست دارید انتخاب کرده و یادگیری انگلیسی را رایگان شروع کنید.

راسا تیپس دسته آموزش‌هایی هست که تفاوت و شباهت بین کلمات در انگلیسی را توضیح می‌دهد. یکی از این آموزش‌ها را تماشا کنید…

جملات پر کاربرد انگلیسی

جملات پرکاربرد یکی پر طرفدارترین آموزش‌های رایگان زبان انگلیسی که ما در مورد اکثر موضوعات جملات مهم و پرکاربرد انگلیسی را دسته بندی کردیم تا شما به راحتی بتوانید یادگیری انگلیسی رایگان شروع کرده و زبان انگلیسی خودتون رو تقویت کنید.

 

در جملات پرکاربرد زبان انگلیسی در مورد هر موضوعی جملات پر کاربردش را باهم یاد میگیریم.

شاه کلید مکالمه

منحصربه‌فرد ترین آموزش سایت راسا زبان شاه کلید مکالمه ست که از صفر تا صد طراحی شده سایت راسا زبان و تیم سجاد شریفیان مدیر وب‌سایت هست. در این آموزش رایگان انگلیسی یک عبارت به شما تدریس می‌شود ک می‌توانید با آن هزاران جمله بسازید کافیه یک ویدئو را تماشا کنید.

راسا فریز

فریزال ورب یکی از مهم‌ترین قسمت‌ها در انگلیسی هست که شما در انگلیسی حرفه‌ای می‌کند. در این آموزش رایگان زبان انگلیسی ما اکثر فریزال ورب‌های مهم هر فعل را برای شما آماده کرده‌ایم تا از آن استفاده کنید  در انگلیسی حرفه‌ای تر شوید. کافیه روی یکی از آموزش رایگان انگلیسی کلیک کنید و یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید.

پادکست‌ها

اگر عاشق فایل صوتی و پادکست هستید پس نباید آموزش های رایگان انگلیسی ما در مورد پادکست‌ها و داستان‌های انگلیسی را از دست بدید. حتما تک تک این پادکست‌ها را گوش بدید و در انگلیسی حرفه‌ای و عالی بشوید.

مکالمات روزمره

از ۱۰۰٪ زبان آموزان ۸۰٪ دنبال مکالمه سریع زبان انگلیسی هستند که با تاپیک‌های متفاوت در آموزش رایگان زبان انگلیسی مکالمات روزمره به شما سریع‌ترین حالت مکالمه را رایگان آموزش داده‌ایم همین الان یادگیری انگلیسی را شروع کنید.

اصطلاحات کاربردی

یکی از شیرین‌ترین قسمت‌های هر زبانی اصطلاحات آن هست که در این آموزش زبان انگلیسی رایگان می‌توانید مهم‌ترین اصطلاحات زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

عبارات رایج

هیچ‌وقت دنبال یادگیری کلمه نباش و عبارات رایج رو حفظ کن! پس ما در این آموزش رایگان زبان انگلیسی عبارات رایج در انگلیسی رو داریم همشو یاد بگیرید و در انگلیسی خودتون استفاده کنید.

کلمات پرکاربرد

اگه در انگلیسی مبتدی هستی بهت آموزش رایگان زبان انگلیسی ۳۰۰۰ کلمه پرکاربرد انگلیسی را معرفی میکنم که همین الان همشو یاد بگیری.