دانلود فعل‌های بی‌قاعده در زبان انگلیسی

سپاس از توجه شما

افعال بی‌قاعده در زبان انگلیسی

فایل زمان‌ها برای شما ایمیل شده است حتما ایمیل را چک کنید و دانلود کنید. یک پیشنهاد ویژه و یک کد تخفیف مخصوص شما دوست عزیز در آن ایمیل است، پس آن ایمیل را از دست ندهید.

یک نکته بسیار مهم خواهشمندیم آن را جدی بگیرید!

ایمیل خود را تا ۵ دقیقه آینده چک بکنید اگر ایمیل در inbox شما نبود حتما در پوشه spam ایمیل ما را به inbox خود انتقال دهید.

راستی یک قول به من بدهید، وقتی فایل pdf فعل‌های بی‌قاعده را دانلود کردید و از آن استفاده کردید در پایان خواندن تمام فعل‌ها می‌خواهم که با هر فعل یک مثال برای خودتان بزنید تا این که فعل‌ها را بیشتر و بهتر یاد بگیرید و من قول می‌دهم که در ایمیلی که به شما ارسال می‌کنم یک آموزش ویژه به شما بدهم.

در ضمن تماشا فایل ویدئو زیر حتما کمک زیادی به شما خواهد کرد، اگر فرد باهوشی هستید قطعا این ویدئو را از دست نخواهید داد!

مدرس زبان انگلیسی

سجاد شریفیان کیست؟

_ نویسنده کتاب خروج اضطراری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی که تمام بیراهه‌های مسیر یادگیری این زبان را به شما نشان می‌دهد.
_ مدرس زبان انگلیسی، او از سال ۹۱ بصورت آفلاین و حضوری در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت کرده ، تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و دانشجویان موفق زیادی داشته است.
_ مدیر سایت راسازبان که در زمینه آموزش نوین و آنلاین زبان انگلیسی شروع به کار کرده و به شما کمک می‌کند راهی هموار برای یادگیری زبان انگلیسی را دنبال کنید.