دانلود چک لیست زبان انگلیسی در خانه

سپاس از توجه شما چک لیست شما همین الان ایمیل شد!

یادگیری زبان انگلیسی در خانه

دوست عزیز راسا زبان چک لیست شما همین الان در اینباکس ایمیل شما انتظار شما را می‌کشد. همین الان ایمیل خودتان را چک کنید و این چک لیست را دانلود کنید. در نظر داشته باشید اگر ایمیل در پوشه اسپم spam بود آن را به اینباکس خودتان انتقال دهید.

دوستان عزیز راسا زبان قسمت‌های مفید و رایگان دیگر راسا زبان نیز برای شما گذاشته شده است هر کدام که به شما در زمینه یادگیری زبان انگلیسی کمک می‌کند را انتخاب کنید و در صفحه مربوط خودش دانلود کنید!

روی هر قسمتی که می‌خواهید دانلود کنید کلیک کنید!

برای جمله‌بندی زبان انگلیسی شما نیاز دارید که زمان‌ها در زبان انگلیسی را بدانید، در این قسمت می‌توانید ۴ زمان اصلی زبان انگلیسی را دانلود کنید!

فعل‌های بی‌قاعده در زبان انگلیسی هر فردی را حرفه‌ای می‌کند و می‌توانید رمز و راز زمان‌ها رو خوب متوجه شوید به خصوص تغییراتی که فعل‌ها در زمان گذشته و حال کامل دارند، این فعل‌ها کمک بسیاری به شما می‌کنند!

آیا می‌خواهید بدون این‌که یک دقیقه در کلاس حاضر شوید زبان انگلیسی را در خانه و یا هر جایی که دوست دارید بدون در نظر گرفتن زمان یا مکان بخوانید و یاد بگیرید! پس با کلاس آنلاین زبان انگلیسی آشنا شوید همین الان ویدئو معرفی کلاس آنلاین را دانلود کنید!

برای مکالمه راحت و حرفه‌ای در زبان انگلیسی شما نیاز به شاه کلیدها دارید! اگر شاه کلیدها را نمی‌شناسید، آن‌ها را دانلود کنید و به دنیای جدید مکالمه زبان انگلیسی وارد شوید!