دوره آنلاین زبان انگلیسی تست ۴ درس رایگان!

کلاس آنلاین رایگان زبان انگلیسی

چگونه بدون یک دقیقه کلاس رفتن انگلیسی را مثل یک آمریکایی صحبت کنیم و بخوانیم!

شرکت در دوره آنلاین
 • دوره آنلاین زبان انگلیسی راسا زبان، شامل ویدئوهای آموزشی و تدریس کتاب اینترچنج به همراه جزوه تخصصی گرامر و لغت است!
 • این دوره آموزشی شامل تمرین و تکالیف می‌باشد.
 • این دوره آموزشی شامل جواب تمرین‌های هر درس به صورت ویدئویی است.
 • تیم راسا زبان از سال ۹۱ مشغول به تدریس به صورت غیر آنلاین و آنلاین بوده است و بسیاری از افراد با استفاده از این سبک آموزشی به نتیجه‌های درخشان رسیده‌اند.
 • در نظر داشته باشید این دوره ۴ جلسه‌ای رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. برای اینکه شما با نحوه آموزش آنلاین آشنا شوید و هم از کیفیت بالای این دوره‌ها اطمینان داشته باشید. 
 • شما برای هر درس تمرین‌هایی دارید که حتما با چگونگی انجام تمرین‌ها و باز شدن فایل‌های جواب تمرین‌ها آشنا خواهید شد. 

هر جلسه از کلاس آنلاین راسا زبان شامل ویدئو A و B است. ویدئو A تدریس هر درس و ویدئو B جواب تمرین‌های هر درس است.

کلاس آنلاین برای هر درس PDF جداگانه دارد. PDF شامل گرامر، لغت، مکالمه و... است.

بعد از اتمام هر درس زیر ویدئو مربوط به درس فایل تمرین‌ها قرار دارد که شما باید آن‌ها را جواب بدهید و برای مدرس خود ارسال کنید تا ویدئو جواب تمرین برای شما باز شود.

شما می‌توانید جواب تمرین‌ها در فایل ورد word یا بر روی برگه یادداشت کنید و برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی تمرین شما فایل جواب تمرین برای شما باز می‌شود.

دستاوردهای شما پس از گذراندن این ۴ جلسه!

جمله‌سازی با کلاس آنلاین انگلسی راسا زبان

جمله‌سازی پایه انگلیسی!

شاید باورتان نشود ولی در همان جلسه اول کل پایه گرامر را یاد خواهید گرفت و می‌توانید حداقل جملات ساده زبان انگلیسی را یادداشت کنید و صحبت کنید. به راحتی تا جلسه ۴ جمله‌سازی زمان حال ساده را یاد خواهید گرفت. این را همیشه یادتان باشد زمان حال ساده زبان انگلیسی ۷۰ درصد زبان انگلیسی است.

دوره آنلاین یادگیری زبان انگلیسی راسا زبان

یادگیری نحوه کار با کلاس آنلاین!

این موضوع برای خود من هم جالب است! شاید بیش از ۹۰ در صد افرادی که در مورد کلاس آنلاین با آن‌ها صحبت کرده‌ام بر این باور هستند که کلاس آنلاین مناسب نیست و نمی‌توان با آن آموزشی را یاد گرفت! من کاملا برعکس این فکر می‌کنم. تیم راسا زبان تمام مراحل راه‌اندازی و نگهداری سایت آموزشی را با دوره‌های آنلاین یاد گرفته است! افراد زیادی همین الان از دوره‌های آموزشی راسا استفاده می‌کنند و از آن‌ها راضی هستند پس همین الان دوره رایگان را برای تست شروع کنید!

چرا دوره آنلاین؟

یکی از مهم‌ترین سوال‌های که پرسیده می‌شود چرا کلاس آنلاین!

چندین دلیل مهم اساسی وجود دارد که دوره‌ها و کلاس‌های آنلاین متمایز می‌کند و تک تک برای شما می‌نویسیم!

دلایل محکم برای مهم بودن کلاس آنلاین زبان انگلیسی!

 • اولین و مهم‌ترین مورد برای کلاس آنلاین همیشه در دسترس بودن آن است. یکی شما حتا اگر بخواهیم ساعت ۳ شب هم زبان انگلیسی تمرین کنید و یاد بگیرید می‌توانید با کلاس آنلاین این کار را انجام دهیم!
 • در نظر داشته باشید که در یک شهر بزرگ زندگی می‌کنید! شاید برای یک کلاس ساعت‌ها باید در راه باشید و کلی از وقت شما تلف می‌شود اما با کلاس آنلاین دیگر این مشکل را نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید در در خانه یا هر مکانی زبان انگلیسی یاد بگیرید و کلاس خود را شروع کنید!
 • موردی بعد همیشه در دسترس بودن مطالب است. شما وقتی به کلاس می‌روید حتا کلاس خصوصی می‌روید، مدرس یک بار به شما آموزش می‌دهد و بعد دیگر دسترسی به مطالب ندارید و اگر مطلبی را یادتان رفته باشد شما باید چند دقیقه از جلسه بعدتان را صرف مطلبی کنید که یاد نگرفته‌اید اما با کلاس آنلاین همیشه ویدئوها در اختیار شما قرار دارد و هر موقع هر مطلبی را فراموش کردید به راحتی به آن دسترسی دارید!
 • مورد بعدی هزینه است. که به مراتب خیلی ارزان‌تر از کلاس‌های حضوری است و با مواردی که در بالا گفته شد می‌بینید که خیلی به صرفه است!

مدرس این دوره کیست!؟

سجاد شریفیان مدرس این دوره است!

_ نویسنده کتاب خروج اضطراری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی که تمام بیراهه‌های مسیر یادگیری این زبان را به شما نشان می‌دهد.

_ مدرس زبان انگلیسی، او به مدت ۸ سال است بصورت آفلاین و حضوری در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت کرده ، تحقیقات زیادی در این زمینه انجام داده و دانشجویان موفق زیادی داشته است.

_ مدیر سایت راسا زبان که در زمینه آموزش نوین و آنلاین زبان انگلیسی شروع به کار کرده و به شما کمک می‌کند راهی هموار برای یادگیری زبان انگلیسی را دنبال کنید.

اطلاعات دوره

زمان تخمینی: ۴ روز ( هر روز یک درس) همراه با حل تمرین‌ها

سطح دشواری: مبتدی

مدرس دوره

راسا زبان راسا زبان نویسنده

سجاد شریفیان هستم. نویسنده کتاب خروج اضطراری در زمینه یادگیری زبان انگلیسی. مدرس زبان انگلیسی، از سال ۹۱ بصورت آفلاین و حضوری در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت کردم. مدیر سایت راسا زبان که در زمینه آموزش نوین و آنلاین زبان انگلیسی فعالیت می‌کنم. توی زندگی‌م یک چیز را خوب فهمیدم که زبان انگلیسی امروزه ضروری‌ترین فن و ابزار یادگیری و ارتباط است!

دوره رایگان

رایگان
 • این دوره ۴ جلسه رایگان است برای تست کامل کلاس آنلاین راسا زبان!
 • در این ۴ جلسه تمرین و جواب تمرین‌ها نیز برای شما قرار خواهد گرفت.
 • بعد از اتمام دوره در دوره‌ای اصلی ثبت نام کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود ویژه 

گنجینه پنهان زبان انگلیسی را رایگان دانلود کنید!

ایمیل خودتان را وارد کنید و بعد دانلود کنید.
حالا دانلود کنید!
نکته‌های
close-link

دوره آنلاین رایگان راسا زبان

همین الان ایمیل خودتان را وارد کنید و به صفحه دوره رایگان هدایت شوید!
همین الان به صفحه دوره منو هدایت کن!
جای شما بودم این فرصت را از دست نمی‌دادم
close-link
مکالمه انگلیسی در سفر با ۵۰٪ تخفیف 
کلیک کنید!
close-image